prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Dwa pokoje na drugim piętrze w ośmiokondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Powierzchnia 42,25 metra kwadratowego. Cena – 2 400 złotych miesięcznie. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany singlom albo parom. W poczet zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem warto zaliczyć również atrakcyjną lokalizację nieopodal terenów rekreacyjnych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Preferowany najem okazjonalny. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu zarówno wyposażone, jak i umeblowane. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– balkon widokowy
– łazienka
– aneks kuchenny.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy ujęta w cenie opłata za miejsce postojowe w garażu podziemnym. Warto podkreślić również, że luksusowy apartament do wynajmu objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15551)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl