przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 1 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych. I piętro w 3-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z ogrodem. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu kompletnie umeblowane:
– salon
– sypialnia
– garderoba
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne oraz pomieszczenie gospodarcze na półpiętrze. Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany gazowo. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsce postojowe przy budynku.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki znajduje się wiele centr handlowych, stacja paliw, apteka, sklepy, ścieżki rowerowe, restauracje, place zabaw etc. W razie wszelkich pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11784)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
tel. +48 75 732 6115
tel. +48 796 09 09 01