widok z góryn na salon w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, dużą powierzchnię 150 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 3 500 złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 5 pokoi oraz lokalizacją na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany na dwóch poziomach z przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do firm. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia kompletnie umeblowane, z własnym ogrzewaniem gazowym. Warto podkreślić atrakcyjną lokalizację, bowiem oferowany do wynajmu luksusowy apartament do wynajmu mieści się w kamienicy, w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki wiele sklepów wielkopowierzchniowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– salon
– gabinet
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– sypialnia
POZIOM 2:
– 3 pokoje
– korytarz
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajęcia są niezwykle słoneczne, jasne, eleganckie i komfortowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12794)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl