przestronne,słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Konin

Apartament do wynajmu Konin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki.Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń. Luksusowy apartament do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,1 tys. złotych miesięcznie oraz praktyczną powierzchnię 57 m2. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,5 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z zastawą stołową oraz drobnym sprzętem AGD, żelazko, czajnik etc. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + salon + sypialnia + korytarz + aneks kuchenny. Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-243)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl