prestiżowe i nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 300 złotych miesięcznie. Powierzchnia 76,5 metra kwadratowego. Parter w 6-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2015 roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój + kuchnia + salon. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy duży ogród. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym wraz z komórka lokatorską.

Atrakcyjna lokalizacja z dostępem do w pełni rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej, dobrym dojazdem do centrum oraz lotniska to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednomiesięcznego czynszu najmu oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-309)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl