oryginalny projekt salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na wynajem jest także jego atrakcyjna cena 1 650 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 50,5 m2 oraz położenie na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2008 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem oraz przepiękną loggią. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– loggia
– pokój
– łazienka
– kuchnia
– korytarz.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany parom oraz małżeństwom. Ekskluzywny apartament do wynajęcia niemal kompletnie umeblowany i wyposażony (brak pralki). Zamknięte osiedle z bramą na pilota tylko dla mieszkańców. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2.000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży na zasadzie najmu okazjonalnego na co najmniej 12 miesięcy.

Atrakcyjna lokalizacja w spokojnym miejscu dającym gwarancję dobrego wypoczynku. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się blisko słynnego kompleks rezerwatu przyrody Żurawiniec, a także nadwarciańskich terenów zielonych z dostępem do Wartostrady. W otoczeniu kompletna infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, markety, oddziały banków, przedszkola,. szkoły, wyższe uczelnie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Numer licencji agenta prowadzącego ofertę – 24516.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-238)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl