przestronne i słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 4 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 89,72 metra kwadratowego. II piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 4 pokojami. Rok budowy – 2013. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Wystawa okien na północ i wschód.

Elitarna lokalizacja w nowej kamiennicy, na Starym Mieście to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne restauracje, centra handlowe i sklepy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– wc.
Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia jest całkowicie umeblowane. Duże wrażenie robi również przepiękny widok z okien na Szczecińskie Bulwary i rzekę Odrę. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10721)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 307 02 70
tel. +48 606 641 999