widok z salonu na aneks kuchenny i hol w ekskliuzywnym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43,1 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,1 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca nie tylko swoją wytwornością, ale również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi, który przedstawia się następująco: przedpokój + sypialnia + łazienka + salon + balkon + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje duże poczucie komfortu i wysoki stopień bezpieczeństwa (nowoczesny system monitoringu). Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać doskonałą lokalizację wśród bogatej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Amatorów aktywnego wypoczynku ucieszą pobliskie tereny rekreacyjne. Luksusowy apartament do wynajęcia objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15485)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl