nowoczesny i prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bellapais (Turcja)

Apartament na sprzedaż Bellapais (Turcja)

Ekskluzywny apartament w Turcji (Bellapais) za 264 tysiące złotych do sprzedaży.
Dwa pokoje. Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 710 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w dwukondygnacyjnego budynku na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to 56 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż z rynku pierwotnego, ale kompletnie urządzony i umeblowany.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów. Doskonale nadaje się również pod późniejszy, dochodowy wynajem, co pozwala spojrzeć na jego, jak na zakup inwestycyjny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras lub balkon + kuchnia + przedpokój + pokój dzienny + łazienka + sypialnia.

Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest również bliskość plaży oraz słynnego pola golfowego. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Piła. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-82)

Kontakt:
Tel. +48 507 542 999