atrakcyjny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 229 tys. złotych,a także komfortowa powierzchnia 59,3 mkw. w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku północny zachód, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 862 zł/mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym i niezwykle funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym (7 mkw.) i strychowym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– sypialnia
– korytarz
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka.
Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią liczne miejsca postojowe przy budynku. Warto w tym miejscu nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pobliżu rozbudowanej infrastruktury:
– przedszkoli
– szkół
– sklepów
– dyskontów znanych marek
– szpitala
– piekarni
– ośrodków zdrowia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które docenią bezpieczną i spokojną lokalizacja, a ponadto luksus, prestiż, elegancję a także komfort. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu w naszym biurze. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12510)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl