nowoczesny design wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Chorzów

Apartament na sprzedaż Chorzów

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Chorzowie (śląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 651 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 430 tys. złotych. Wygodny metraż 92,46 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż bez umeblowania i wyposażenia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim dużym potencjałem z możliwością potraktowania go jako zakup inwestycyjny i późniejszym, dochodowym wynajmie. Sprzyja temu doskonała lokalizacja gwarantująca dojazd do okolicznych miejscowości, a także autostrady A4 czy DTŚ. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają długie ścieżki do biegania, ścieżki spacerowe i las. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: poczta, stacja benzynowa, zakłady usługowe, restauracje, bary, kościoły, przychodnie zdrowia, apteki sklepy, markety, przedszkola, szkoły.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do pracującego rodziny z dzieckiem, młodego małżeństwa lub singla. Niezwykle efektownie prezentuje się nowoczesne wnętrze z oryginalnym oświetleniem LED-owym. Warto w tym miejscu wspomnieć, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie zostały zaaranżowane przez architekta: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + kuchnia + salon. Właścicieli aut na pewno zainteresuje prywatny parking z szlabanem.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu monitoringowi z kilku kamer i antywłamaniowym drzwiom. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim klimatycznym wnętrzem, prestiżem, wytwornością i przestronnymi wnętrzami.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-25)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl