wizualizacja prezentuje zaaranżowane nowocześnie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Chrzanów (okolice)

Apartament na sprzedaż Chrzanów (okolice)

Ekskluzywny apartament w okolicach Chrzanowa (małopolskie) za 330 tysięcy złotych do sprzedaży.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 614 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 91,32 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w znakomitej lokalizacji nieopodal szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, centrum handlowego oraz terenów rekreacyjnych. W niedalekiej odległości mieści się zjazd na autostradę A4. Osoby posiadające samochód zainteresuje na pewno opcja dokupienia dużego garażu (ok. 38 m2) z automatyczna bramą wjazdową.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przechodzi właśnie generalny remont. Już odremontowane poszczycić się będzie mogło najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszego gatunku użytymi materiałami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się: przedpokój + salon + łazienka z wc + balkon + kuchnia
na DRUGIM POZIOMIE: taras + 2 pokoje + przedpokój + łazienka z wc.
Mocnym atutem luksusowego apartamentu do sprzedaży jest również zapierający dech w piersiach widok z tarasu na panoramę miasta i okolic. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców ekskluzywnego apartamentu czuwa zaawansowany system monitoringu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym klientom. Serdecznie na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. (048-4278)

Kontakt:
Tel. +48 32 622 72 03
Tel. +48 608 056 820