przestronne i słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Costa Blanca, Orihuela Costa, Playa Flamenca (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa Blanca, Orihuela Costa, Playa Flamenca (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa Blanca, Orihuela Costa, Playa Flamenca). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – od 152 000 EUR (653 600 zł). Powierzchnia 60 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 893 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje. Pierwsze piętro w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek wzniesiony w 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są zaprojektowane z myślą o jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni i wybudowane z troską o ekologię, zrównoważoną eksploatację, nasłonecznienie oraz ochronę przed hałasem.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego elitarna lokalizacja w nobilitującej okolicy z przepięknymi tarasami z widokiem na Morze Śródziemne, a także ogrodami. W sąsiedztwie kompletna infrastruktura do codziennego życia, uprawiania sportów, pójścia na zakupy do znanego i jednego z największych w Europie centrum handlowego, spacerowania po promenadach lub smakowania lokalnej kuchni i podziwiania występów w barach, restauracjach i pubach.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą ich wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7695)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl

x (x)