elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaż Costa Calida Kartagena, La Manga del Mar Menor (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa Calida Kartagena, La Manga del Mar Menor (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa Calida Kartagena, La Manga del Mar Menor). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 683 700 złotych. Powierzchnia 77 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 879 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. V piętro w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek pierwotny. Rok budowy – 2017. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych lokatorów. Wystawa okien w kierunku południowym. Doskonała lokalizacja w uchodzącej za najbardziej egzotyczną w całej Hiszpanii okolicę, z bezpośrednim dostępem do plaży, 3 basenami to kolejny z mocnych atutów tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Z okiem rozpościera się imponujący widok na Morze Śródziemne oraz Mar Menor.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 4 sypialnie
– 2 tarasy
– 3 łazienki
– aneks kuchenny.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są wykończone w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do której należy doliczyć 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych. Zakup ekskluzywnego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie wcześniej wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza oraz firmę, która pomoże w ich umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się jego wynajmem. Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1844)

Kontakt:
tel. +48 883 377 590