nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa del Col, Malaga (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa del Col, Malaga (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Costa del Col, Malaga) za 315 000 EUR do sprzedaży. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 21 847 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 62 metry kwadratowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa (klimatyzacja). Najmocniejsze atuty oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to najwyższy standard wykończenia, najwyższej klasy użyte materiały wykończeniowe oraz doskonała lokalizacja w elitarnym kompleksie mieszkalnym z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi 10 minut spacerem od plaży. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania.

Gwarantujemy pełną obsługę klienta: prezentację wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów do sprzedaży należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590