prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Kadyks (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Costa del Sol, Kadyks) za 120 tysięcy EUR do sprzedaży.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 tys. zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 86 metrów kwadratowych.

Przyszli właściciele mają możliwość wyboru lokali parterowych z przepięknymi ogrodem bądź penthouse’ów z ogromnymi tarasami, z których roztaczają się imponujące widoki na okolicę. Luksusowe apartamenty do sprzedaży zbudowano zgodnie z wysokimi standardami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy prywatny garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywny apartament z rynku pierwotnego przygotowany do zamieszkania. Kolejną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest znakomita lokalizacja w pięknej dzielnicy mieszkalnej. Osiedle nieopodal Gibraltaru i Sotogrande, pomiędzy polami golfowymi i zadbanymi plażami. W otoczeniu unikalne, tropikalne ogrody, odkryte baseny. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany najbardziej wymagającym klientom, w szczególności zaś miłośnikom golfa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + kuchnia + łazienka + 2 lub 3 sypialnie. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. (188-7529)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590