wytworne i eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Costa del Sol, Marbella (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Costa del Sol, Marbella). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 2 558 500 złotych. Powierzchnia 168 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 15 229 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 4 pokoje. II piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przestronnym wnętrzem z olśniewającymi widokami na pole golfowe, góry i morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco:
– salon
– 3 sypialnie
– 3 łazienki
– taras
– kuchnia

Komfort użytkowania luksusowego apartamentu na sprzedaż podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji – zaledwie 10 minut jazdy do supermarketów i szkół, a 15 minut do plaży. To najbardziej górzyste miejsce na Costa del Sol. Teren znajduje się pomiędzy kilkoma polami golfowymi, co daje przyszłym właścicielom możliwość uprawiania różnych sportów.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych  apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie zapłaci prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590