przestronne i nowocześnie urządzone wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Częstochowa

Apartament na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywny apartament w Częstochowie (śląskie) za 300 tysięcy złotych do sprzedaży.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 573 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na VII piętrze 11-kondygnacyjnego wieżowca. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 65,6 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został znanym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaprojektowane w nowoczesnym designie, niezwykle przestronne i funkcjonalne. Tworzą je: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + przedpokój + balkon. Znakomicie doświetlone i ustawne pokoje dają duże możliwości aranżacji. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niecodziennie wysokim standardem wykończenia oraz najlepszej klasy użytymi materiałami. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią parking z zamykanym wjazdem.

Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie z pięknym widokiem na panoramę to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Na wyciągnięcie ręki znajdują się wszystkie potrzebne do codziennego życia punkty handlowe i usługowe, miejsca rozrywki oraz rekreacji. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Wyposażenie do uzgodnienia. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. (188-7435)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl
Tel. +48 883 377 591