nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Estepona, Costa del Sol (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Estepona, Costa del Sol (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Estepona, Costa del Sol). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 1 806 000 złotych. Powierzchnia 180 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 10 033 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o wyjątkowo widnym, jasnym i słonecznym wnętrzu. Zawdzięcza to przestronnym tarasom oraz panoramicznym oknom od podłogi po sufit. Prestiżowa, elitarna lokalizacja to kolejna zaleta tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się bowiem na terenie słynnego kurortu z basenem, nowoczesnymi ogrodami krajobrazowymi, obiektami sportowymi oraz podwójnym parkingiem podziemnym z magazynami.

We wnętrach luksusowego apartamentu na sprzedaż króluje nowoczesny styl, szyk i elegancka. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3804)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590