widok od strony salonu na kuchnię w zabudowie w luksusowym apartamencie do sprzedaży Estepona, Costa del Sol (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Estepona, Costa del Sol (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w HIszpania (Estepona, Costa del Sol) za 119 tysięcy EUR do sprzedaży.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 502 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 93 metry kwadratowe. Wystawa okien na południe. Luksusowy apartament na sprzedaż z rynku pierwotnego.

Do najważniejszych atutów luksusowego apartamentu do sprzedaży warto zaliczyć imponujący widok na morze, prestiżową bliskość pola golfowego, przynależne, podziemne miejsce parkingowe, najwyższy standard wykończenia wnętrza oraz najlepszej jakości użyte materiały. Przyszli właściciele będą mogli korzystać przez cały rok z magazynu, usług konsjerża, transferu na oddaloną o 5 minut piaszczystą plażę, 30% zniżki na pole golfowe, klubową restaurację itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + taras + 2 sypialnie + 2 łazienki + przedpokój/hol + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny (gwarantowany zysk netto w wysokości 5,6% rocznie przez pierwsze 3 lata i gwarantowana wypłata na kolejne lata z udziałem w zyskach, a także 60-dniowe użytkowanie osobiste rocznie).

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7527)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590