kameralny salon i funkcjonalna jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament w Gdyni (pomorskie) za 630 tysięcy złotych do sprzedaży. 2 pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 10 500 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 5-kondygnacyjnej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 1935 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 60 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ i południe. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Elitarna lokalizacja blisko słynnego Skweru Kościuszki, gdzie zacumowany jest Dar Pomorza i statek muzeum Błyskawica, to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Warto w tym miejscu podkreślić również bliskość terenów zielonych, parków, bulwaru, licznych prestiżowych restauracji i kawiarni oraz centr handlowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + łazienka + balkon + sypialnia + kuchnia + przedpokój. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych wymieniono wszystkie instalacje oraz okna. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-97)

Kontakt:
e-mail: l.wronka@wgn.pl
tel. +48 692 333 774