komfortowy pokój gościnny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Del Sol, Estepona (Hiszpania).). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 93 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 854 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 195 400 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla przy plaży z wieloma placami zabaw, ogrodami, basenami z jacuzzi itp. Nieopodal kompletna infrastruktura handlowo-usługowa (supermarket, banki, restauracja, apteka).  Rodziny lubiące aktywny wypoczynek docenią z pewnością pobliski klub tenisowy, pole golfowe, a także publiczne centrum sportowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + salon + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój + taras. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy parking. Dla rowerzystów przygotowano wspólne stacje rowerowe. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, załatwienie najlepszego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7894)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl