słoneczny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Estepona)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol, Estepona (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Budynek z 2020 roku o 3 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 195 400 złotych (12 854 zł/mkw.) oraz ogromną powierzchnię 93 mkw.

Unikalna lokalizacja na terenie prestiżowego osiedla przy plaży to kolejny z atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. To doskonałe połączenie morza i słońca. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– taras
– 2 sypialnie
– przedpokój
– pokój dzienny
– kuchnia
– łazienka.

Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje parking. Dla rowerzystów przygotowano wspólne stacje rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie kompleksu z licznymi placami zabaw, ogrodami, basenami z jacuzzi etc. Blisko kompletna infrastruktura handlowo-usługowa (supermarket, banki, restauracja, apteka). Rodziny lubiące aktywny wypoczynek docenią na pewno pobliski klub tenisowy, pole golfowe oraz publiczne centrum sportowe.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, załatwienie najlepszego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7894)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl