elegancja i styl w salonie luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną – jak na hiszpańskie realia – ceną za metr kwadratowy wynoszącą 15 229 zł/m2 oraz funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 2 558 500 złotych. Funkcjonalny metraż 168 m2, korzystna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– kuchnia
– taras
– 3 sypialnie
– 3 łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ogromnym wnętrzem z olśniewającymi widokami na pole golfowe, góry i morze. Komfort użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w korzystnej lokalizacji – raptem 10 minut jazdy do supermarketów i szkół, a 15 minut do plaży. To najbardziej górzyste miejsce na Costa del Sol. Teren znajduje się pomiędzy kilkoma polami golfowymi, co daje przyszłym właścicielom możliwość uprawiania różnych sportów.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu klient nie zapłaci prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl