bogate wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 558 500 złotych (15 229 zł/mkw.), a także dużą powierzchnię 168 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją unikalną lokalizacją. Do morza dojdziemy w kwadrans. Do supermarketów w 10 minut. Lokalizacja najbardziej przypadnie do gustu osobom lubiącym aktywnie wypoczywać i uprawiać sporty ze względu na swoją górzystą okolicę i słynne pola golfowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i funkcjonalny rozkład pomieszczeń: taras + kuchnia + pokój dzienny + 3 sypialnie + 3 łazienki. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3787)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl