słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Estepona, Marbella, Puerto Banus)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona, Marbella, Puerto Banus)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Estepona, Marbella, Puerto Banus (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 867 200 zł (12 616 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 148 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przede wszystkim fenomenalna, unikatową lokalizacją blisko morza. Spacerem na plaże dojdziemy w mniej niż godzinę. Lokalizacja gwarantuje też szybki dostęp do dobrze zaopatrzonego supermarketu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie prestiżowego, zamkniętego kompleksu z basenami, saunami, siłowniami, kortem tenisowym. W pobliżu znanej pole golfowe. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto prywatnym ogrodem, najwyższym standardem (ogrzewanie podłogowe) i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + taras + kuchnia + 2 łazienki + salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9055)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl