pełne bogactwa i przepychu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na wygodnym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 665 210 złotych (12 095 zł/mkw.) a także wygodną powierzchnię 55 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoimi słonecznymi, widnymi i jasnymi wnętrzami. Ogromną zaletą jest z pewnością zapierający dech w piersiach widok na wybrzeże i okolicę. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które chcą korzystać z rozwiniętej infrastruktury gastronomiczno-rozrywkowej, a także lubią aktywny wypoczynek. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje zawarta w cenie opłata za garaż i pomieszczenie magazynowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu z basenami, ogrodami i placami zabaw.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2175)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl