jasne i widne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Fuengirola, Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 12 657 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 55 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 696 150 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoimi słonecznymi, widnymi i jasnymi wnętrzami oraz niepowtarzalnym widokiem na wybrzeże i okolicę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany osobom, które lubią ciszę, spokój, ale też chcą korzystać z kompletnej infrastruktury gastronomiczno-rozrywkowej. Właścicieli aut z pewnością ucieszy zawarta w cenie opłata za garaż i pomieszczenie magazynowe. Na koniec warto należy dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie prestiżowego kompleksu z basenami, ogrodami i placami zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zapewniam kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2175)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl