luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Guardamar del Segura)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura)

Ekskluzywny apartament w Guardamar del Segura (Hiszpania) za 156 – 168 tysięcy EUR do sprzedaży.
4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 928 zł. Luksusowy apartament mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 89 metrów kwadratowych. Wystawa okien na południe. Luksusowy apartament przygotowany od razu do zamieszkania. Ekskluzywny apartament objęty został programem „0% prowizji od kupującego”.

Ekskluzywny apartament urzeka swoją unikatową, prestiżową lokalizacją na terenie prywatnego kompleksu basenami i strefą SPA w sąsiedztwie laguny oraz rezerwatu przyrody. Luksusowy apartament w stylu bungalow. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– 2 łazienki
– taras
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piękny ogród oraz podziemne miejsce parkingowe (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do której należy dodać 10% VAT oraz koszty notarialne ok. 3%. Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-1859)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590