przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą cztery pokoje. Pierwsze piętro w sześciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Powierzchnia 308 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje pułap cenowy 41 883 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 12,9 mln złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie prestiżowej inwestycji, nieopodal plaży i portu. Komfort życia nowych właścicieli tego luksusowego apartamentu na pewno podniesie znajdujący się w budynku consierge, natomiast o bezpieczeństwo zatroszczy się całodobowa ochrona. Warto w tym miejscu wspomnieć o doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie wielu obiektów gastronomicznych, sportowych, a także wypoczynkowych.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl