stylowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 77,1 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 757 zł/m2. Budynek z 2020 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 906 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa imponującym ogrodem i basenem (w częściach wspólnych). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) i komfortu. Duże wrażenie robią na pewno przepiękne pergole. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pokój dzienny + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży mieści się w nobilitującej dzielnicy, blisko pasa nadmorskiego oraz pięknych, piaszczystych plaż. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament do sprzedaż zachwyca również elegancko wykończonym wnętrzem. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-3)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl