zaaranżowane w białych barwach wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadad)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Pilar De La Horadad)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pilar De La Horadad (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 320 zł/m2. Budynek z 2019 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 773 570 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nowoczesnego, eleganckiego i kameralnego osiedla. Blisko stąd do niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury: sklepy, apteki, place zabaw, kościoły, ścieżki rowerowe. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy lubią lato i wysokie temperatury, gdyż jak wynika z danych meteorologicznych na tym terenie przez ponad 320 dni w roku świeci słońce, a średnia temperatura latem sięga +29 stopni C. (w zimie +15 st. C.).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również funkcjonalnym układem pomieszczeń i niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-446)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl