po lewej prestiżowy pokój dzienny, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Villamartin, Alicante)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Villamartin, Alicante)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Villamartin, Alicante (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 670 500 złotych (7 707 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 87 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się na bezpieczną inwestycję biznesową (całoroczny wynajem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży może wygenerować obrót ok. 20 tysięcy EUR rocznie. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno podziemny parking. Dodatkowo domownicy będą mogli korzystać ze obiektów sportowych, parku, pola golfowego, kortu tenisowego, 3 basenów, SPA.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu plaży, sklepów, barów, restauracji etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + balkon + solarium na dachu + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie.

Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-13)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl