prestiżowe wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywny apartament w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 337 tysięcy złotych do sprzedaży.
3 pokoje. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 106 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2012 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 66 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany od razu do wprowadzenia się przyszłych właścicieli. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z meblami. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje możliwość zakupu garażu o powierzchni 15,95 m2 w bryle budynku z bramą otwieraną na pilota (dodatkowo płatne 45 000 zł). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym designem, najwyższym standardem oraz wykończeniami z materiałów najlepszego sortu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– pokój dla dziecka
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców i ich dobytku strzegą solidne, antywłamaniowe rolety zewnętrzne oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Warto nadmienić, że w ekskluzywnym apartamencie istnieje możliwość podpięcia się pod światłowód, czyli bardzo szybki internet.

Atrakcyjna lokalizacja na nowo wybudowanym osiedlu z dala od ruchliwych ulic to kolejna z zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. WGN Nieruchomości Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami o/Inowrocław ul. Laubitza 4, nr licencji 11367. (037-3457)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 570