słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 339 000 zł i powierzchnia 56 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1992 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 054 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na bezpiecznym osiedlu z przestronnym parkingiem oraz w otoczeniu zieleni, gdzie nie dociera miejski zgiełk. Na wyciągnięcie ręki place zabaw, tężnia solna, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, szkoły tańca, ścieżki rowerowe etc. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz dostępem do rowerowni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wyremontowanym, stylowym i eleganckim wnętrzem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje umeblowanie:
– zabudowa kuchenna z wyposażeniem
– wyposażenie łazienki
– wyposażenie pokoi.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2875)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl