nowoczesna, zabudowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament w Koninie (wielkopolskie) za 360 tysięcy złotych do sprzedaży.
Trzy pokoje. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy daje 6 729 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 53,5 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany i urządzony w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów przez profesjonalnego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do wymagających klientów w rożnym wieku.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu na sprzedaż jego jego znakomita lokalizacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w spokojnej okolicy, w otoczeniu licznych sklepów, marketów i punktów usługowo-handlowych. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż tworzą: balkon + salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu jego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu na sprzedaż. (205-128)

Kontakt:
Tel. +48 601 842 200