nowoczesny salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 495 tysięcy złotych do sprzedaży.
Kawalerka, studio, jeden pokój. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 10 532 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 47 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie komfortu, bezpieczeństwa i najwyższy standard życia. O bezpieczeństwa dba profesjonalna ochrona oraz monitoring. Komfort natomiast zapewnia klimatyzacja oraz wykończenia z najlepszego gatunku materiałów. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest również znakomita lokalizacja w otoczeniu całkowitej infrastruktury handlowo-usługowej (sklepów, punktów gastronomicznych, aptek, kwiaciarni, piekarni, restauracji itp.).

Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska (8 tys. zł, osobna księga wieczysta). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon/sypialnia + garderoba + aneks kuchenny + łazienka + balkon. Ekskluzywny apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Nowoczesny styl, słoneczne, przestronne wnętrze, wysoki standard to kolejne z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1180)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242