widok z tarasu na wawel przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 754 870 złotych do sprzedaży. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 500 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na V piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 52,06 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim z rynku pierwotnego.

Prestiżowa lokalizacja obok Wawelu, najwyższy standard oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo nowy właściciel nie musi płacić 2% podatku PCC. Zyskujesz nasze profesjonalne doradztwo indywidualnie dopasowane do twoich wymagań. Oferty 70 deweloperów w Krakowie z rynku pierwotnego w jednym miejscu – to wszystko z WGN Nieruchomości za 0% od ciebie.

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu monitoringowi. WGN Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi pomagającymi w uzyskaniu kredytu. Posiadamy oferty mieszkań/apartamentów/domów także z rynku pierwotnego w prawie każdej inwestycji deweloperskiej w Krakowie, w tym wypadku nie pobieramy prowizji od kupującego – 0%. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-190)

Kontakt:
e-mail: p.klimek@wgn.pl
Tel. +48 535 736 406