przestronne wnętrze, saloon i aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 635 tysięcy złotych do sprzedaży. Trzy pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 8 931 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2008 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 71,1 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańców duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. O to pierwsza dba zainstalowana w salonie klimatyzacja, a o bezpieczeństwo troszczy się zaawansowany system monitoringu. Duża zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest również jego znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Wokół wiele sklepów, przedszkole, znane i lubiane przez krakowian centrum handlowe etc.

Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe i najwyższy standard wykończenia to kolejne, mocne atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są jasne, widne, słoneczne i przestronne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– 2 balkony
– salon
– korytarz
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– garderoba.
Rodziny z samochodem zainteresuje z pewnością możliwość zakupu przynależnego miejsca postojowego (dodatkowo płatne 35 000 zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup luksusowego apartamentu na sprzedaż. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1410)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907