nowoczesny salon i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 465 000 złotych do sprzedaży. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i tak prestiżowej lokalizacji wynosi odpowiednio 14 531 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 32 metry kwadratowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w sercu miasta, przy jednej z najczęściej uczęszczanych ulic, 5 minut od Rynku Głównego. Wokół rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do prowadzenia się nowych mieszkańców.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– taras
– sypialnia
– kuchnia
– salon
– łazienka.

Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego odremontowane wnętrze , najwyższy standard wykończenia oraz dbałość o każdy, najmniejszy nawet detal. Tylko najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Duży potencjał – luksusowy apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale także jako inwestycja kapitału. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1341)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199