po lewej salon z kominkiem, po prawej gabinet w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 1 000 000 złotych do sprzedaży. Wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoją przestronnością, dobrym nasłonecznieniem oraz widnymi pomieszczeniami. Warto dodać, że ekskluzywny apartament posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + kuchnia + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka. Wszystkie pomieszczenia niezwykle jasne, widne i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską.

Na koniec warto podkreślić doskonałą lokalizację nieopodal historycznej dzielnicy Kazimierz i w otoczeniu pełnej infrastruktury usługowo-handlowej. Zapraszam na prezentacje ekskluzywnego apartamentu na sprzedaży.

Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 694 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Kamienica z rynku wtórnego oddana do użytku w 1897 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 78,78 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych lokatorów. Ekskluzywny apartament w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „Kupujący nie płaci prowizji”.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-921)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
tel. +48 531 462 199