przestronne i eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 649 tysięcy złotych do sprzedaży. Trzy pokoje. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 760 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2000 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 96 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na trzy strony świata: północ, południe oraz wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia i docenią najwyższy standard wykończenia wnętrza a także najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe. Mocnym punktem oferty jest ujęta już w cenie opłata za dwa miejsca postojowe oraz pomieszczenie piwniczne. Nie bez znaczenia jest również starannie wypielęgnowany i zadbany ogród.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po kapitalnym remoncie trzy lata temu. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Gwarantują to solidne, antywłamaniowe drzwi. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
POZIOM I:
– wc
– salon
– pomieszczenie gospodarcze
– taras
– kuchnia
POZIOM II:
– łazienka
– antresola
– sypialnia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w otoczeniu wielu sklepów, szkoły, przedszkola, apteki, punktów usługowo-handlowych, punktów gastronomicznych/restauracji i placów zabaw. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno docenią pobliskie parki z alejami do spacerowania oraz uprawiania sportów. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są słoneczne, jasne i widne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1574)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
tel. +48 530 954 242