widok od strony jadalni na salon i kuchnię w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Rynek wtórny. Cena – 309 000 złotych. Powierzchnia 32 metry kwadratowe w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 9 656 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. V piętro w 6-kondygnacyjnym budynku.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały odremontowane z dbałością o detale i funkcjonalność. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD, stół z krzesłami, sofę, szafkę RTV, łóżko i wyposażenie łazienki.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy możliwość korzystania z miejsc parkingowych pod blokiem. Do dyspozycji mieszkańców ekskluzywnego apartamentu pozostaje suszarnia i wózkownia. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu kompletnej infrastruktury (sklepy, dyskonty znanej sieci, markety, supermarkety, punkty usługowe, gastronomiczne, szkoła, przedszkola, siłownia, przychodnia). Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do autostrady A4. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1760)

Kontakt:
e-mail: l.wilczynski@wgn.pl