słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Łódź (okolice)

Apartament na sprzedaż Łódź (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 349 tys. złotych (6 589 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 52,97 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”.  Oznacza to, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż odremontowany, z dużym balkonem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: balkon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób poszukujących gotowego rozwiązania, stawiających na funkcjonalność i nowoczesność.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dodatkowo doskonałą lokalizacją. Nieopodal przedszkola, placówki oświatowe, dyskonty popularnych marek, sklepy etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości i wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoją nowoczesną aranżacją wnętrza.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji sprzedaży / puna tego luksusowego apartamentu. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin luksusowego apartamentu i informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2406)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl