nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Łódź

Apartament na sprzedaż Łódź

Ekskluzywny apartament w Łodzi (łódzkie) za 799 tysięcy złotych do sprzedaży.
4 pokoje. Cena za metr kwadratowy to 5 968 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na IV piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 133,88 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nie tylko najwyższym standardem wykończenia i najlepszej klasy materiałami, ale również doskonałą lokalizacją (liczne sklepy, wiele marketów znanych sieci, punkty usługowo-handlowe etc.). Warto w tym miejscu dodać, że cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje opłatę za miejsce postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament do sprzedaży przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Wnętrze tworzą:
– 2 łazienki
– aneks kuchenny
– 2 łazienki
– 2 balkony
– 3 sypialnie
– salon
– 2 garderoby.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z wyposażeniem, chociaż dotychczasowy właściciel pozostawia sobie możliwość zabrania wybranych obrazów, grafik czy mebli. Ekskluzywny apartament na sprzedaż również w opcji kompletnie nieumeblowanej, wtedy cena spada do 770 tys. zł. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży ostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecam ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-149)

Kontakt:
Tel. +48 694 215 326