przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Malaga, Costa Del Sol (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Malaga, Costa Del Sol) za 3 mln EUR do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i najlepszych jakościowo gatunkach materiałów wykończeniowych wynosi 41 883 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 308 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnej inwestycji przy plaży i porcie. W budynku znajduje się całodobowa ochrona i consierge. W sąsiedztwie liczne obiekty gastronomiczne, sportowe oraz wypoczynkowe. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7022)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590