przestronny i komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Orihuel (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Orihuel (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Orihuel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 170 000 EUR (739 500 złotych). Powierzchnia 96,47 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 666 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Czwarte piętro w pięciokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Kolejnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno jego unikatowa lokalizacja, dzięki której stanowi od doskonałe miejsce na wakacyjny odpoczynek. Warto podkreślić, że okolica uważana jest za jeden z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w całej Hiszpanii. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio starannie wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-132)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)