taras przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Orihuela Costa Villamartin (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Orihuela Costa Villamartin (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Orihuela Costa Villamartin) za 816 570 złotych do sprzedaży. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 372 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 66 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przede wszystkim swoją unikalną, elitarną lokalizacją ok. 5 km od plaży, na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów usługowo-handlowych, centr handlowych, pól golfowych etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Do ceny netto luksusowego apartamentu na sprzedaż należy dodać podatek 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie
– salon
– 2 łazienki
– taras
– aneks kuchenny.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja zakupu miejsca parkingowego w podziemnym garażu. Ponadto wszyscy lokatorzy mogą korzystać ze wspólnego basenu oraz jacuzzi. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc. Do Alicante można dolecieć regularnie kursującymi tanimi liniami lotniczymi z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania oraz Gdańska.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2030)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590