komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 475 tys. zł i powierzchnia 42 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na szóstym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 310 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem postojowym w podziemnym garażu, a także praktyczną komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może perfekcyjną lokalizacją nieopodal centrum, w pobliżu rozwiniętej infrastruktury. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną, cichą i spokojną. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim stylowo wykończonym wnętrzem: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-9)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl