designerska kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 550 tysięcy złotych do sprzedaży. 3 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 921 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na IV piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 1940 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 111,76 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej okolicy centrum miasta z gwarancją spokoju i bezpieczeństwa to pierwsza z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal znajdują się tereny zielone i rekreacyjne (Park Żeromskiego). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu niezwykle słoneczne, jasne i widne. Wszystkie pomieszczenia są po remoncie.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– 2 łazienki
– 2 przedpokoje.

Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno darmowy parking dla mieszkańców. Z okien luksusowego apartamentu na sprzedaż rozpościera się imponujący widok na Teatr Polski. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. (105-10437)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl
Tel. +48 575 980 270